trtradyohaber_b
TRT Radyo Haber

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

TRT Radyo Haber Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

TRT Radyo Haber

Haber-Spor

TRT Radyo Haber

 

Kültür, haber, eğitim ve bilgilendirici programlarıyla TRT Radyo Haber 2010 yılında kuruldu. TRT televizyon kanallarını farklı konseptlere ayırınca, radyoları da aynı şekilde bir düzenlenenin içine girdi. Haber ağırlıklı canlı radyo programcılığı yapan TRT Radyo Haber, hem Türkiye’den hem de dünyadan en güncel haberleri dinleyicileriyle yirmi dört saat kesintisiz olarak paylaşıyor. TRT Radyo Haber dinlerken Ankara gündemindeki en güncel bilgileri en hızlı şekilde alabilirsiniz. Ankara merkezli radyoyu internetten dinleme şansınız da bulunuyor. Sosyal medya üzerinden canlı radyo programlarını takip edebilir, internet sitelerinden de detaylı yayın akışına ulaşabilirsiniz. Siyaset dünyasından en sıcak gelişmelere canlı yayınla bağlanarak dinleyicilerine ileten TRT Radyo Haber, dünyadan ve Türkiye’den haberdar olmak için en iyi seçim.

 

TRT Radyo Haber Programları ve Programcıları

 

Alanında profesyonel ve tecrübeli haber sunucularının yer aldığı TRT Radyo Haber bünyesinde, ortaya çıkan canlı radyo programlarının hepsi birbirinden kaliteli ve değerli. Doğru bilgiye en hızlı ulaşmanın yolu TRT Radyo Haber, eğitim, kültür gibi konularda uzmanlar ağırlayıp, canlı yayında dinleyicilerin soru yöneltmelerine olanak sağlıyor.

 

Dünyanın nabzını takip eden, ülkemizdeki her alanda haberi objektif şekilde yansıtan TRT Radyo Haber Ankara’da en çok dinleyiciye ulaşan radyo kanallarından biri.

 

TRT Radyo Haber İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Frekans: Ankara 105.6
Türü: Haber

Adres: TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı

06109 OR-AN ANKARA

Telefon: 0312 463 43 43

Web: http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=radyo&k=trtradyohaber  

trtradyohaber_b

Haber-Spor  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

TRT Radyo Haber Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  TRT Radyo Haber Yorumlar