slow-turk
Slow Türk

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )
Slow Türk YÜKLENEMEDİ
Diğer Pop radyolar için tıklayın.

Slow Türk Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Slow Türk

Slow

Slow Türk

 

Doğan Grubu’na ait Slow Türk, 30 Kasım 2005 tarihinden beri yayın hayatına devam ediyor. Türkçe Slow Müzik formatını benimseyen ve “Aşkın frekansı” sloganıyla yayına devam eden Slow Türk, İstanbul’da 95.3 frekansından dinlenebilir. Ülkemizde pop müziğin sadece romantik ve slow şarkılarını dinlemek isteyenlerin sevgisini kazanan radyo, gittikçe genişleyen bir hayran kitlesine ve daha da güzelleşen repertuarlara sahip. İsteklerinizi internet sitesinden bildirebileceğiniz ve iletmek istediğiniz mesajları sizin için ulaştıran, aşıkların, romantiklerin halinden en iyi anlayan radyo Slow Türk, özenle hazırlanan listeleri ve konsept çalışmalarıyla huzur ve sakinlik isteyenlerin en sevdiği radyolardan biri olarak yayın hayatına devam ediyor.

 

Slow Türk Programları ve Programcıları

 

Didem

 

Hem DJ’in hem de programın adı Didem… Hazırladığı birbirinden romantik ve dingin Türkçe pop şarkılarıyla güne sakin bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Her sabah saat 7’de yayına başlayan Didem Şehitoğlu, Best FM’de yaptığı program ile başarıyı yakalamış ve başarılı radyoculuk hayatına Slow Türk frekanslarında devam ediyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 07:00-11:00

 

Aşkın Sesi Cenk

 

Romantik ruhların sihirbazı Cenk Durmaz’ın sunduğu, Aşkın Sesi Cenk programı hafta içi her gün öğlen saatlerinde sakinlik ve romantizm getiriyor. Aşkın Sesi Cenk programında, Cenk Durmaz’ın mesajlarınızı okumak için sizi beklediğini hatırlatalım. Dilediğiniz her şeyi, paylaşmak istediğiniz her bilgiyi Cenk Durmaz’a iletebilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 11:00-15:00

 

Haluk Sarıtaş

 

Aşkın frekansı Slow Türk’te aşk şarkılarına büyük yer veriliyor. Haluk Sarıtaş da hafta içi her gün saat üçte yayına başlıyor ve aşıkların hislerine dört saat boyunca tercüman oluyor. Duymak istediğiniz sakinlikteki tüm Türkçe Slow şarkılar bu programda.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 15:00-19:00

 

Turgay Kargı

 

Slow Türk’te hafta içi, günler Turgay Kargı’nın romantik şarkılarıyla uğurlanır. Günü sakin ve romantik melodiler eşliğinde bitirmek  isteyenler, uyurken kulaklarına samimi ve içten bir ses eşlik etsin isteyenler bu programda buluşuyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 19:00-23:00 

 

Slow Türk İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Slogan: Aşkın Frekansı
İlk yayın tarihi: 30 Kasım 2005
Türü: Türkçe Slow Müzik

Adres: Doğan TV Center Bağcılar 34204 İstanbul Türkiye

Email:in[email protected]

Telefon: 0212 413 53 11

Web:http://www.slowturk.com.tr/index.asp

slow-turk

Slow  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Slow Türk Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Slow Türk Yorumlar