ShowWebLogo
Show Radyo

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Show Radyo Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Show Radyo

Pop

Show Radyo

 

En çok dinlenen ulusal radyoların başında gelen Show Radyo, canlı radyo hayatına 10 Temmuz 1992 yılında başladı. Türkçe pop müziğe ağırlık veren radyonun canlı radyo programları ve programcıları da oldukça sevilen ve tecrübeli isimlerden oluşuyor. 2012 yılından itibaren canlı radyo hayatına Planet Yerli Televizyon Yayıncılığı ile devam eden Show Radyo’nun sloganı “Türkiye’nin Show Radyosu.” Show Radyo önceleri Türkçe ve yabancı müzik yayını yapıyordu fakat daha sonra tamamen Türkçe pop müzikli radyo programlarına geçiş yaptı. Show Radyo dinleyicilerini her gün sürprizler, güzel müzikler ve canlı radyo programlarındaki hoş sohbetler bekliyor. Show Radyo’nun, canlı radyo programlarını dinlerken birçok farklı etkinliğe davetiye ve bilet kazanma şansınız var. Show Radyo, her pazar “Haftanın Konuğu” programında ünlü bir sanatçıyı ofisinde ağırlıyor ve canlı radyo programlarına, canlı performanslar ekliyor.

 

Show Radyo Programcıları ve Programları

 

Nihat Sırdar – Nihat’la Muhabbet & Nihat Sırdar & Sivrisinek

 

Türkiye’nin en sevilen canlı radyo programcılarından Nihat Sırdar, yıllardır Show Radyo’da mikrofon başında. Nihat Sırdar’ın canlı radyo programını dinlerken tüm dünyadan haberler alabilir, bir yandan da eğlenceli bir sohbete dahil olabilirsiniz. Akşam saatlerindeki canlı radyo programı Nihat Sırdar & Sivrisinek ise gündem ile dalga geçen bir radyo programı. Programı dinlerken hem gülebilir hem de farklı bakış açıları kazanabilirsiniz.

Yayın Günleri ve Saatleri: Nihat’la Muhabbet hafta içi her gün: 07:00-09:00 // Nihat Sırdar & Sivrisinek: Hafta içi her gün: 18:00-20:00

 

Güçlü Mete – Kripto Odası

 

Show Radyo’nun habercilik anlayışına bağlı kalarak Güçlü Mete’nin hazırladığı canlı radyo programı Kripto Odası, hem dinleyicilerle hem de uzman konuklarla siyaset, spor, sanat gibi konularda gündemin tartışıldığı bir radyo programı.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 09:00-10:00

 

Ahmetcan Serin – Ahmetcan’ın Günlüğü

 

Türkçe Pop şarkılarının her tarzını dinleyebileceğiniz radyo programı Ahmetcan’ın Günlüğü,  gün içinde kafa dağıtmak için iyi bir canlı radyo programı.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 10:00-12:00

 

Yonca Baygın – Yonca’nın Mikrofonu

 

Radyo programında her zaman keyifli ve neşeli anonslar dinlemek isteriz. Yoca’nın Mikrofonu, Show Radyo’nun eğlenceli ve güldüren canlı radyo programlarından biri. Programı dinlerken hediyeler kazanma fırsatınız bulunuyor. Yonca Baygın programında güncel haberlere de yer vererek güne hakim olmanıza yardımcı oluyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 12:00-14:00

 

Hakan Demir – Cafe Show

 

Öğleden sonra kahvelerinizi yudumlarken dinleyebileceğiniz en iyi canlı radyo programı Hakan Demir’in sunduğu Cafe Show! Müzik dünyasından her haberi duyabileceğiniz radyo programında, keyifli şarkılarla kendinizi enerjik hissedeceksiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 14:00-16:00

 

 

Zeki Kayhan Coşkun – Zekirdek & Matrax

 

Hafta içi her akşam sizi oldukça güldürecek bir canlı radyo programı Zekirdek. Zeki Kayhan Coşkun’un sunduğu radyo programı her akşam dolu ve kaliteli esprilerle sizi güldürecek! Matrax ise yine Zeki Kayhan Coşkun’un sunduğu Show Radyo programı, bu sefer sizi güldürmek için geceleri yayında!

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Zekirdek hafta içi her gün: 18:00-20:00 // Matrax: 22:00-02:00

 

Serdar Sağlam – Yakın Gelecek

 

“Hayatınızı kolaylaştıran teknolojiler” başlığı altında incelediği konularla, canlı radyo programcılarının içinde farklı ve sıra dışı olan Serdar Sağlam, Yakın Gelecek programıyla Show Radyo’da canlı yayınla karşınızda.

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 20:00-22:00

 

Show Radyo İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Ulusal

Frekans: İstanbul: 89.9, Ankara: 88.8, İzmir: 89.6

Slogan: Türkiye’nin Show Radyosu
İlk yayın tarihi: 10 Temmuz 1992
Türü: Türkçe Pop

Adres: Huzur Mahallesi İmam Çeşme Caddesi

Gürel İş Merkezi No:14/1 Seyrantepe İstanbul

Telefon: +90 212 331 30 25

Eposta: [email protected]

Web: http://www.showradyo.com.tr/default.aspx

 

ShowWebLogo

Pop  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Show Radyo Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Show Radyo Yorumlar