295-radyo-voyage
Radyo Voyage

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Radyo Voyage Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Radyo Voyage

Pop

Radyo Voyage

 

Türkiye’nin ilk New Age ve Ambient, Soundtrack ve World tarzında müzik çalan radyosu olma özelliğini taşıyan Radyo Voyage, 107.4 frekansında 21 Ocak 2009’da yayın hayatına başladı. Doğuş Yayın Grubu bünyesindeki radyonun zengin içeriği ve tarzına bağlı kalışı radyonun giderek daha çok sevilmesine ve benimsenmesine neden oldu. Günümüzde kendine fazlasıyla müdavim edinen Radyo Voyage’ın sloganı “Dünya müziğine yolculuk…” Böyle bir yolculuğa, birikimine güvendiğiniz bir ekiple çıkmak isterseniz, hemen radyolarınızın frekansını 107.4’e getirin! 2011’de kazandıkları yılın radyosu ödülünü gerçek anlamda hak eden Radyo Voyage her tür yeniliğe açık ve bu sayede dinleyicinin her an keşifler yapabileceği yayınlar yapıyor.  Müziğin uluslararası etkileşimini en yakın Radyo Voyage’ı canlı dinleyerek takip edebilirsiniz.

 

Radyo Voyage Programları ve Programcıları

 

Neslihan Yavuzer Behmuaras – Hayallere Yolculuk

 

Her cuma kulaklarınızı Radyo Voyage’a çevirmeniz için geçerli bir isim var; Neslihan Yavuzer Behmuaras… Müziğin birleştirici gücünü Neslihan Yavuzer Behmuaras’ın hazırladığı programla derinden hissedeceksiniz aynı zamanda içerik, dünyanın her yerinden notalarla sizi uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir yolculuğa çıkaracak. Radyo Voyage’ın aynı zamanda genel yayın yönetmenliğini yapan Neslihan Yavuzer Behmuaras içten ve samimi sunumuyla hafta sonuna mutlu girmenize imkan sağlıyor.

 

Yayın Günleri ve Saati: Her Cuma –  18:00 – 20:00

 

Fırat Yıldız – Voyage Sunset

 

Cumartesi akşamları Fırat Yıldız’ın hazırladığı listeler hem yaz hem kış günlerinde içinizi ısıtacak ve cumartesi gecesine hazırlığınızı hem enerjik hem de oldukça dingin bir şekilde geçirmenize sebep olacak.

 

Yayın Günleri ve Saati: Her Cuma – 20:00-21:00

 

Can Doğan – Bi’ Dünya Müzik

 

Her pazar Radyo Voyage, hafta sonu biterken sendromlardan uzaklaşmanıza yardımcı bir dünya turuna çıkarıyor. Can Doğan’ın hazırlayıp sunduğu Bi’ Dünya Müzik, dünyanın her yerinden yenilikçi ve kaliteli işleri, radyolarımızdan kulaklarımıza ulaştırıyor. Hafta sonu bitmeden rahat bir dünya turuna çıkmak için Bi’ Dünya Müzik harika bir seçim!

 

Yayın Günleri ve Saati: Her Pazar- 18:00-19:00

 

DJ Mert Levent – Bon Voyage

 

1989 yılından beri işini büyük bir aşkla yapan DJ Mert Levent, pazar günlerinizi daha da güzelleştiren bir program hazırlıyor. Pazar günü bitmeden önce 107.4 Radyo Voyage’a doğru harekete geçmeniz, iyi bir haftaya başlamak için yapmanız gerekenlerden biri. Ambient ve New Age müziklerin en kaliteli ve özgün seçeneklerini Dj Mert Levent ile tadabilirsiniz.

Yayın Günleri ve Saati: Her Pazar- 22:00-24:00

 

Radyo Voyage İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Slogan: Dünya Müziğine Yolculuk

Frekanslar: İstanbul 107.4, Bursa 93,8
İlk yayın tarihi: 21 Ocak 2009
Türü: New Age ve Ambient, Soundtrack, World

Adres: Maslak Mah. G-45 Ahi Evran Polaris Cad. No: 4

Doğuş Power Center Maslak – İstanbul

Email:i[email protected]

Telefon: 0212-335 47 49

Faks: 0212 335 00 88

Web:http://www.radyovoyage.com/

 

 

 

295-radyo-voyage

Pop  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Radyo Voyage Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Radyo Voyage Yorumlar