radyoviva
Radyo Viva

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Radyo Viva Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Radyo Viva

Pop

Radyo Viva

 

12 Haziran 1999’da yayın hayatına başlayan Radyo Viva, ulusal yayın yapan, Türkçe pop radyolarından biri. Formatını %70 Türkçe Pop, %30 fantezi müziği olarak özetleyen Radyo Viva’ya İstanbul ve çevresinde 90.0 frekansından ulaşılabiliyor. Radyonun hem kadrosu oldukça başarılı hem de programları her tarza hitap ediyor. Radyo Viva, yayın hayatına 2011 yılında İlbak Holding bünyesine girerek devam etmiştir. “Türkçe Müziğin Keyfi” sloganıyla yayınına devam eden Radyo Viva sevilen sanatçıları da programlarına konuk alarak keyifli sohbetlerle yayınına renk katıyor. Zaman zaman slow Türkçe pop şarkılarına da denk gelebileceğiniz Radyo Viva’nın en güzel özelliklerinden biri ise Türkçe’ye oldukça dikkat eden programcılar barındırıyor olmasıdır.

 

Radyo Viva Programcıları ve Programları

 

Cem Ceminay ve Morning Show

 

Radyolarda duyabileceğiniz en uzun sabah programını Cem Ceminay sunuyor! Radyo Viva frekanslarından tüm Türkiye’yi uyandıran ve en sevilen radyoculardan olan Cem Ceminay’ın sürprizleriyle güne mutlu başlayacaksınız!

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 06:00-09:00

 

Özay Şendir – İnce Ayar

 

Sabahları radyoların en çok dinlenen programları haber programlarıdır. Özay Şendir’in sunduğu İnce Ayar, Radyo Viva’nın haber programlarından biri.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 09:00-10:00

 

Viva Ekspress

 

Gün içinde ihtiyacınız olan tüm enerjinizi Ezgi Çetinkaya’nın sunumuyla Viva Ekspress programıyla yakalayacaksınız. Aynı zamanda müzik dünyasından haberler, etkinlik bilgileri ve konserler hakkında detayları Ezgi Çetinkaya’dan alabilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 10:00-12:00

 

Doğan Canlı Yayında

 

Gün ortasında kafanızı dağıtmak için uğrayabileceğiniz radyolardan biri Radyo Viva, çünkü Doğancan Özadlı’nın sunumuyla Doğan Canlı Yayında programı sizi stresten uzak tutmak üzere hazırlanıyor. Sosyal medyada en çok tartışılan konular, sinemalardan ve filmlerden haberler alabilir, program boyunca stresten uzaklaşabilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 12:00-14:00

 

Viva Ekstra

 

Her şeyin, müziğin, sohbetin, eğlencenin ekstra olduğu radyo programı Viva Ekstra’yı Ömer Erişmen sunuyor. Gününüzü ekstra keyifli hale getirmek için Viva Ekstra’ya kulak verin.

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 14:00-16:00

 

 

Eğlencelik

 

Kadın erkek ilişkileri ve magazinin konuşulduğu Eğlencelik programını Radyo Viva stüdyolarında Duygu Kurtez sunuyor. Etkinlikler ile ilgili bilgilere de ulaşabileceğiniz program keyifli haberler duyup, keyiflenmeniz için var.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 16:00-18:00

 

Hopdedik Ayhan

 

Uzun yıllardır radyolardan bizi eğlendiren Hopdedik Ayhan, Radyo Viva stüdyolarında tekrar karşımızda. Özel konuklar, yarışmalar, hediyeler ve bir de hoş bir sohbeti dinleyeceğiniz radyo programı eve dönüş saatlerinizi ve trafik çilesini çekilir hale getiriyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 18:00

 

Okan Aslan

 

19 yıllık radyocu Okan Aslan’ın sosyal medya destekli ve oldukça eğlenceli programı Radyo Viva frekanslarında! Canlı telefon bağlantılarının da yapıldığı ve ilginç soruların cevaplandığı program Radyo Viva’nın en sevilen programlarından biri.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 20:00-22:00

 

Muzo

 

90’l yılların başından beri büyük bir kitleyi peşinden sürükleyen Muzo ile Yastık Sohbetleri hiç unutulmayacak ve birçok kişinin severek takip ettiği, vazgeçemediği programlardan biri. Hem düşündüren, hem güldüren bazen de dersler veren bir program içeriğine sahip.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 22:00-01:00

 

Radyo Viva İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Slogan: Türkçe Müziğin Keyfi
İlk yayın tarihi: 12 Haziran 1999
Türü: %70 Türkçe Pop, %30 Fantezi

Adres: Levent Mah. Üstzeren Sok.

No:40 1. Levent Beşiktaş İSTANBUL

Email: [email protected]

Telefon: 0212 385 00 00 (santral) & 0212 385 00 85 (stüdyo)

Faks: 0212 385 00 09

Web:http://www.radyoviva.com.tr/

radyoviva

Pop  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Radyo Viva Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Radyo Viva Yorumlar