Radyo Moda Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Radyo Moda

Dini Radyolar

Radyo Moda

 

“Fevkaladenin fevkinde” ve “Bu radyo çok moda” sloganlarıyla 21 Mart 2006 yılında canlı radyo yayınına başlayan Radyo Moda ulusal bir Türkçe pop müzik radyosuydu. Merkezi İstanbul’da bulunan radyo Doğan Yayın Holding’den 2012 yılında SEM Yayıncılık’a geçti. 2013 yılında tekrar el değiştiren Radyo Moda’nın adı Erkam Radyo olarak değiştirildi. Radyo Moda’nın canlı radyo programları böylece sonlandı. Karasal frekanslarını da devrettikten sonra dini ve tasavvuf ağırlıklı yayınlar yapan bir radyo kanalı haline geldi. Dinleyicilerini, özenle seçtikleri konukları ile güncel yorum ve haberlerle buluşturan Erkam Radyo, akşam haberlerinde mutlaka bir konuk ağırlıyor ve en güncel konuları, alanlarında uzman kişilerle tartışıyor.

 

Radyo Moda/Ekram Programları ve Programcıları

Geçmişte popüler kültürde yayın yapan ve müzik ağırlıklı içeriğe sahip olan Radyo Moda, günümüzde artık tasavvufa ağırlıkta yer veriyor. Erkam Radyo’nun canlı radyo programlarının tamamı dini sohbetlerden ve güncel haberlerden oluşuyor. Engin ve bilgili, kültürlü yayıncılıkta oldukça başarılı bir tutuma sahip radyonun, tüm programcıları alanların uzman.

 

Radyo Moda zamanlarından kalan DJ’ler artık Erkam Radyo’da yer almıyorlar. Kesintisiz müzik yayını yapan ve genç bir kadroya sahip olan Radyo Moda bu değişiklikten sonra daha çok ilgi görmeye başladı. Erkam Radyo’yu ve programlarını internetten Radyo Moda adı altında dinleyebiliyorsunuz. Erkam Radyo’nun canlı radyo programlarını dinlerken, samimi ve içten bir dille, arkadaş canlısı bir anlatımla dine dair her detayı öğrenebilirsiniz. Erkam Radyo, Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak canlı radyo programlarıyla dolu. “Bir gönül çağrısı” sloganı ile daha uzun yıllar dini programları başarıyla sürdüreceği kalitesinden anlaşılıyor.

 

Radyo Moda / Erkam İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Ulusal

Frekans: Ankara 103.4, İstanbul 96.8

Slogan: Bir Gönül Çağrısı
Türü: Dini Programlar

Adres: Bulgurlu Mh. Duhancı Hacı Mehmet Sk. No:37/1
Üsküdar/İstanbul

Telefon: 0(216) 310 80 00

Faks: (0216) 310 85 05

Eposta: [email protected]

Web: http://erkamradyo.com/

 

radyo-moda

Dini Radyolar  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Radyo Moda Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Radyo Moda Yorumlar