radyo-eksen
Radyo Eksen

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Radyo Eksen Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Radyo Eksen

Yabancı

Radyo Eksen

 

Radyo Eksen, Türkiye’de en geniş yelpazede yayın yapan radyoların başında geliyor. Country  müzikten heavy metale, indie-bağımsız şarkıcılardan dünya starlarına kadar her tarzda şarkının bir arada toplandığı, birbirinden farklı konseptlerle hazırlanan yayın akışıyla çoğu radyodan farklı ve dikkat çekici bir konuma geldi. Tecrübeli programcıları ve profesyonel ekibiyle Radyo Eksen hem eğlencenin, hem genel kültürün hem de hüznün bir arada toplandığı, “az konuşma çok müzik” sloganını benimsemiş ve felsefesi haline getirmiş bir radyo. Doğuş Holding yayın organlarından biri olan Radyo Eksen’in bir sloganı daha var; “Modern hayatın sesi, modern müziğin ekseni”. Bu slogan sayesinde Radyo Eksen’in çizgisinden hiç çıkmadan yayın hayatına devam edeceğini görebiliriz.

 

Radyo Eksen Programcıları ve Programları

 

Gülşah Güray

 

2002 yılında Radyo Eksen ailesine dahil olan Gülşah Güray, sabahları Radyo Eksen’in en sevilen programlarından birinin sunuculuğunu üstleniyor. Birbirinden farklı grupların ve şarkıcıların hem eğlenceli hem hit hem de güzel ama az bilinen melodileri Gülşah Güray’ın hazırladığı listelerde bulabilirsiniz. Sabahları sesi açın ve müzik dünyasında eğlenceli bir keşfe çıkın.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 07:00-10:00

 

Gülşah Turgut

 

Radyo Eksen’in en sevilen şarkılarını bir araya getiren, Türkiye ve dünyadan müzik haberlerini 96.2 frekanslarından bize aktaran ve oldukça sevilen DJ Gülşah Turgut, radyoculukta oldukça eski bir isim. Her programını güvenerek ve mutlulukla dinleyebileceğiniz Gülşah Turgut, yeni çıkan albümler hakkında da eleştirilerini ve yorumlarını bildirerek sizi yönlendiriyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 14:00 – 17:00

 

Güven Yıldız

 

Türkiye’nin en sevilen DJ’lerinden biri Güven Yıldız ve Türkiye’nin en geniş yelpazede yayın yapan radyosu Radyo Eksen’de birbirinden güzel parçalar ve haberlerle karşımıza çıkıyor. Keyifli dakikalara, sesiyle samimiyet getiren Güven Yıldız her gün programı için hazırladığı bambaşka içeriklerle oldukça ilgi çekici bir program ortaya çıkarıyor. Program bitmeden radyoyu kapatmak oldukça zor!

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 17:00-20:00

 

İrem Cana Berkel

 

Radyo Eksen bünyesindeki bayan DJ’lerden biri de İrem Cana Berkel. İçten ve samimi ses tonuyla programına kapılabilir, çaldığı birbirinden özel parçalarla da programa bağımlılık kazanabilirsiniz. Akşam saatlerinize anlam katacak programda yepyeni gruplar ve çalışmalarına da sık sık yer veriliyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 20:00-23:00

 

 

 

 

Tarkan Teymen – Ve Telefon Acı Acı Çalar

 

Radyo Eksen’in en özel programı “Ve telefon acı acı çalar” büyük bir müdavim sayısına sahip ve her geçen gün daha fazla dinleyiciyi kendine çekiyor. Gülümseten nostaljik hatırlatmalar, müzik dünyasından ve Türkiye’deki müzik piyasasından yana bilgi paylaşımları yapılan programın en büyük özelliği Tarkan Teymen’in içten sunumu.

 

Radyo Eksen İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Slogan: Az Konuşma Çok Müzik & Modern Hayatın Sesi, Modern Müziğin Ekseni
İlk yayın tarihi: 23 Mart 2002
Türü: Rock, Indie, Alternative, Experimental

Adres: Maslak mah. G-45 Ahi Evran Polaris Cad.

No: 4 Doğuş Power Center 34398 Maslak ISTANBUL

Email:[email protected]

Telefon: +90 (212) 335 00 00

Faks: 0212 335 00 88

Web:http://www.radioeksen.com/

radyo-eksen

Yabancı  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Radyo Eksen Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Radyo Eksen Yorumlar