radyo-d
Radyo D

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )
Radyo D YÜKLENEMEDİ
Diğer Pop radyolar için tıklayın.

Radyo D Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Radyo D

Haber-Spor

Radyo D

 

Doğan Yayın Grubu’na bağlı Radyo D, Kanal D’nin radyo kolu diyebiliriz. Türkçe pop müzik tarzında canlı radyo programları yapan Radyo D, haber ve müzik üzerinde duruyor ve güncel haberlerin canlı radyo dinleyicileriyle anında paylaşıyor. 9 Eylül 1994 yılında canlı radyo programcılığına başlayan Radyo D’nin eski adı Radyo Kulüp’tü ve daha sonra Doğan Medya Grubu’na geçmesiyle adı Radyo D olarak değiştirildi. Ulusal yayın yapan Radyo D, uzman ve başarılı ekibiyle her geçen gün daha kaliteli ve dinlenebilir programlar ortaya çıkarıyor. Radyo D’nin internet sitesinden, sevdiğiniz şarkılara oy verebilir ve canlı radyo programları esnasında çalmasını sağlayabilirsiniz. Doğru Türkçe konuşmanın en önemli kural olarak belirlendiği canlı Radyo D programlarını dinlerken oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Radyo D Programcıları ve Programları

 

Cenk Durmaz

 

Trafiğin en yoğun olduğu saatlerde en eğlenceli şarkılar ve müzik haberleri ile eve dönüşlerinize keyif katan Cenk Durmaz, aynı zamanda programında müzik ve etkinlik haberlerine de yer veriyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 17.00-19.00

 

Yağmur Gümüşyay

 

Ödüllü radyo programcısı Yağmur Gümüşyay, hazırladığı başarılı playlistlerle hafta sonlarınıza renk katıyor. Cumartesi akşamları kendinizi sokağa atmadan hemen önce ya da pazarları kendinize vakit ayırdığınız anları en güzel şarkılarla taçlandırmak istediğinizde Yağmur yayında!

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Cumartesi 18.00-22.00, Pazar 13.00-17.00

 

Fatih Uslu

 

Yılların tecrübeli radyo programcısı Fatih Uslu, akıcı yayınlarıyla  Radyo D frekanslarından dinleyicileri ile buluşuyor. En güzel sohbetler ve en güzel müzikler için akşam saatlerinin vazgeçilmez canlı radyo programı Fatih Uslu…

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma 20.00-23.00

 

İrfan Değirmenci ile Günaydın

 

Başarılı televizyon gazetecisi İrfan Değirmenci ile Türkiye ve dünya haberlerini günün ilk ışıklarıyla birlikte Radyo D’den almaya devam ediyoruz. Kendine özgü sunumu ve yorumlarıyla güne İrfan Değirmenci ile başlamak size kendinizi iyi hissettirecek.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 06:45- 08-35

 

Şeyma

 

Radyo D mikrofonunun başında, dinleyicileri ile hayatı paylaşan Şeyma, müzik dünyasından başlayıp sağlık, magazin, ilişkiler ve hayata dair ne varsa programının konusu haline getiriyor.  En az sohbeti kadar sıcak ve canlı şarkılarıyla da günün tam ortasında en yakın arkadaşınız oluyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 13.00-16.00

 

Sarı Şeker Sema

 

Uzun yıllardır Sarı Şeker Sema adıyla canlı radyo yayını yapan Sema Eryiğit, programında gündelik hayatta herkesin başına gelebilecek sorunlara eğlenceli bir yaklaşımla yer veriyor. Pazartesi günleri Diyetisyen Güneş Aksüs ile Keyifli Diyet programıyla dinleyici karşısına çıkıyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 11.00-13.00, Pazartesi 12:00-13:00  Keyifli Diyet (Diyetisyen Güneş Aksüs)

 

Sunny

 

1995 yılından beri radyo programcılığı yapan Sunny, Radyo D mikrofonlarında gündelik hayatı, konserler, müzik haberlerini ve etkinlikleri paylaşıyor, birbirinden eğlenceli parçalarla günümüze neşe katıyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Cumartesi 14.00-18.00, Pazar 09.00-13.00

 

Canlı Dostlarımız

 

Sarı Şeker Sema ve Veteriner Ayhan Yılmaz’ın sunduğu Canlı Dostlarımız, insanların en yakın dostları olan hayvanlarla ilgili haberlerin, onların hakları ve yaşadıkları ile ilgili anekdotların paylaşıldığı bir canlı radyo programı.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Cumartesi 14.00-15.00

 

Kanal D Ana Haber Bülteni

 

Kanal D ekranlarında yayınlanan ana haber bültenini radyonuzdan dinlemek isterseniz hafta içi her akşam Radyo D frekanslarından bu şansa erişebilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 19.00

 

Hakan Eren ile Bir Zamanlar

 

Radyo D frekansında nostalji rüzgarları estiren radyo programı Bir Zamanlar, 60’lardan bu yana Türkçe popun en değerli parçalarının çalındığı oldukça değerli bir program.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Pazar 21.00-23.00

 

Güven Erkin Erkal ile Maximum Rock

 

Türkçe rock müziğin en güzel örneklerini işin uzmanın sunumuyla dinlemek isteyenler cumartesi geceleri Radyo D’den ayrılmıyor. Güven Erkin Erkal ile Maximum Rock, Türk rock müziğinin tarihine ışık tutuyor.

Yayın Günleri ve Saatleri: Cumartesi 23.00-01.00

 

Radyo D İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Ulusal

Frekans: İstanbul, Ankara, İzmir: 104.0
İlk yayın tarihi:
9 Eylül 1994
Türü: Haber, Türkçe Pop

Adres: Doğan TV Center Bağcılar 34204
İstanbul / Türkiye

Email:[email protected]

Telefon: 0 212 413 53 39
Faks: 0 212 413 53 50

Web:http://www.radyod.com.tr/index.asp

radyo-d

Haber-Spor  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Radyo D Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Radyo D Yorumlar