radyo1
Radyo Bilkent

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Radyo Bilkent Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Radyo Bilkent

Pop

Radyo Bilkent

 

Ankara ve çevresinde yayın yapan Radyo Bilkent, internet üzerinden canlı radyo programlarını dinleyebileceğiniz bir bölgesel radyo. Bilkent Holding’e bağlı kuruluşun tüm çalışanları Bilkent Üniversitesi gönüllü öğrencilerinden oluşuyor. Tüm öğrenciler diksiyon eğitimlerini Mehpare Çelik’ten alıyorlar. Bu sayede radyoyu dinlerken diksiyon veya telaffuz problemleriyle karşılaşmıyorsunuz. Radyo Bilkent, kaliteli akışı ve kültürel programlarıyla bilgi dolu bir canlı yayına sahip ve müzik dünyasından da istediğiniz her tarzda müzikle karşınıza çıkıyor. “İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin!” sloganıyla yola çıkan Radyo Bilkent, ilk günden beri güncel listeleriyle geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Canlı radyo programlarının da kalitesi günden güne artan Radyo Bilkent, Ankara’da her kesime hitap eden yayın anlayışına sahip.

 

Radyo Bilkent Programları ve Programcıları

 

Radyo Bilkent bünyesinde hazırlanan programları herkesin tarzına yönelik farklı içeriklerden oluşuyor. Hipster programında indie ve dup-step şarkılara yer verilirken, White Noise programında elektronik ve trance müziklere yer veriliyor. Günün her saati dolu dolu playlistlerle karşılaşabileceğiniz Radyo Bilkent’in DJ’leri kaliteli radyo programları için büyük bir çaba harcıyor ve başarıyı yakalıyorlar.

 

Hits & News

Dünyanın en iyi müziklerini dinlerken, gündemden haberleri de alabileceğiniz canlı radyo programı Hits & News, gönüllü Radyo Bilkent DJ’lerinin sunumuyla karşınızda!

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 12:00 – 13:00

 

Drive Time

Radyoya en çok ihtiyaç duyduğunuz, iş çıkış saatlerinde Radyo Bilkent yardımınıza koşuyor. Zengin içeriğiyle ve eğlenceli müzikleriyle Drive Time, trafik çilesini azaltıyor!

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 18:20: 22: 20

 

Walkman – Altar Kınacı

Radyo Bilkent’te tek Türkçe müzik çalan program Walkman. Yerli müziğin geçmişten günümüze en güzel örneklerine yer verilen Walkman Altar Kınacı’nın eğlenceli sunumuyla renkleniyor!

Yayın günü ve saatleri: Her Salı: 20:00 – 22: 00

 

Radyo Bilkent İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Yayın Tarihi: 1995

Frekans: Ankara: 96.6
Türü: Yerli & Yabancı Hit Müzik, Rock, Soul, R&B, Blues, Caz, Triphop

Adres: Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs Rektörlük Binasi, 6. Kat
06800 Bilkent, ANKARAa

Telefon: 0312 290 24 34

Faks: 0312 290 23 03

Web:http://www.radyobilkent.com/index.php/home

 

radyo1

Pop  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Radyo Bilkent Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Radyo Bilkent Yorumlar