Radyo-Beyaz
Radyo Beyaz

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Radyo Beyaz Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Radyo Beyaz

Arabesk

Radyo Beyaz

 

Televizyondaki Beyaz TV’nin Türkçe pop ağırlıklı yayın yapan radyosu Radyo Beyaz, Ankara merkezli bir radyo. 94.2 frekansından dinlenebilen Radyo Beyaz’ın canlı radyo dinleyicilerine sunduğu keyifli dakikalar, içeriği zengin programlar ve enerjik şarkılar mevcut. Yayıncılıktaki tecrübesine güvenen Radyo Beyaz ekibi, dinleyici kitlelerini büyütmek için yoğun bir çaba harcıyor ve karşılığını da her geçen gün alıyorlar. Hem müzik dünyasından hem de diğer gündemlerden en güncel haberleri Radyo Beyaz’dan alabilirsiniz. Web sitesinde de haberleri yayınlayan Radyo Beyaz “Siz nerede Radyo Beyaz orada” sloganıyla yayıncılığının yanına organizasyonlar, etkinlikler ve festivaller de ekleyen bir ekibe sahip. Radyo Beyaz’ın hem düzenlediği organizasyonlarda hem de canlı radyo programlarında yarışmalara katılma ve ödüller kazanma şansınız bulunuyor.

 

Radyo Beyaz Programları ve Programcıları

 

Cafe Show – Erkut Aktaş

Müzik ağırlıklı, eğlenceli bir canlı radyo programı olan Cafe Show, Erkut Aktaş tarafından sunuluyor. Sosyal gündemi de takip edebileceğiniz program günü bitirirken, trafikteyken keyifle dinlenebilir.

Yayın günü ve saati: Hafta içi her gün: 18:30 – 20:00

 

Didem’le Morning Show

Hafta içi her güne enerjik başlamak isteyenler, Didem’le Morning Show programında, Radyo Beyaz’da buluşuyor. Birbirinden güzel şarkıları duyabileceğiniz ve eğlenceli sohbete kendinizi kaptırabileceğiniz Didem’le Morning Show, en çok dinlenen canlı radyo programlarından biri.

Yayın günü ve saati: Her gün: 10:00 – 12:00

 

DJ Erdal Show

Özel olarak hazırladığı listelerini, güzel sohbetleriyle dinleyicilere ulaştıran DJ Erdal Show, gününüzü keyiflendirmek adına harika bir radyo programı.

Yayın günü ve saati: Cumartesi: 17:00 – 20:00

 

Energy / NeCii

Enerjinizin en düşük olduğu gün ortasında, NeCii’nin sunduğu Energy programı, ritmik şarkılarla sizi tekrar güne bağlayacak!

Yayın günü ve saati: Pazartesi’den Cumartesi’ye: 13:00 – 14:00

 

Erkan Tan Vakti

Beyaz TV ile ortak yayınlanan Erkan Tan Vakti, hem dünyadan hem de Türkiye’den en önemli gelişmeleri alabileceğiniz bir haber programı.

 

Express Show – Erkan

DJ Erkan hem ayın hem de haftanın en sevilen, en özel Türkçe pop şarkılarıyla Radyo Beyaz frekanslarından canlı olarak sizlere sesleniyor. Dans etmek için frekans arıyorsanız, Radyo Beyaz’da Express Show tam ihtiyacınız olan eğlence!

Yayın günü ve saati: Hafta içi her gün: 15:00 – 17:00

 

Weekend Party – Arda Ceylan & İlhan Can

Adından da anlayabileceğiniz gibi canlı radyo programı Weekend Party, ünlü DJ’ler Arda Ceylan ve İlhan Can’ın hazırladığı listelere yer veriyor. Enerjik hafta sonları için bu radyo programını kaçırmayın!

Yayın günü ve saati: Cuma & Cumartesi: 22:00 – 00: 00

 

 

 

Radyo Beyaz İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Slogan:  Siz nerede Radyo Beyaz orada

Frekans: 94.2

Tür: Arabesk-Fantezi

Adres: İrfan Baştuğ Cad. 60 Aydınlıkevler
Altındağ – Ankara
Tel : 0312 318 09 42
Fax : 0312 318 09 39

Eposta: [email protected]

Web: http://www.radyobeyaz.com.tr/

Radyo-Beyaz

Arabesk  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Radyo Beyaz Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Radyo Beyaz Yorumlar