592160_113009718777572_909909080_n
Radyo Ahenk

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Radyo Ahenk Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Radyo Ahenk

Arabesk

Radyo Ahenk

 

Canlı radyo dinleyicilerinin yakından takip ettiği ve altı yıldır radyoculukta Radyo Alaturka, Rock FM, Karma Türk ve Karma Love kanallarıyla bilinen Nar Group bünyesinde, bir de 104.8’den ulaşabileceğiniz Radyo Ahenk bulunuyor. Türkçe pop, rock, Türk Sanat Müziği, romantik ve slow parçalar çalan radyolarının yanına bir de arabesk-fantezi türünü eklemek isteyen firma, bünyesine yakın zamanda Radyo Ahenk’i kattı. Arabesk türünün en sevilen, en güzel ve hepimizin yakından bildiği eserlerine yer veren Radyo Ahenk, canlı radyo programcılığını da uzman bir ekip ile sürdürüyor. Özenle hazırlanan listeleri, keyifli sohbetler içeren canlı programları Radyo Ahenk’in dinleyici kitlesinin her geçen gün büyümesini sağlıyor. “Hayatlarınıza renk verecek yepyeni bir radyo!” sloganıyla yayın hayatını sürdüren Radyo Ahenk’i dinlerken şarkıların seçimleri sizi hüzünlendirecek, tatlı sohbetler ise samimi bir ortamda hissetmenizi sağlayacak.

 

Radyo Ahenk Programları ve Programcıları

 

Yedi gün yirmi dört saat kesintisiz yayını bulunan Radyo Ahenk, müzik listelerinde ağırlıklı olarak arabesk-fantezi tarza yer veriyor. Aynı zamanda Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, özgün müzik gibi Türkiye’nin en sevdiği türden şarkıları da dinlemeniz mümkün. Radyo Ahenk frekanslarında ses yarışmaları da düzenleniyor. Sesinize güveniyorsanız radyonun düzenlediği bu eğlenceli etkinliklere de katılabilirsiniz. Yarışmaların detayları, radyonun sosyal medyasından veya canlı radyo programlarından takip etmeniz mümkün.

 

Yusuf’la Selam Olsun

Radyo Ahenk frekanslarından güne başlama durağınız Yusuf’la Selam Olsun programı gündemle ilgili haberleri, tatlı sohbeti ve doğru yorumlarıyla dinleyicilerine iletirken, Twitter üzerinden istek parçalar alıp, canlı yayında onları da herkesle paylaşıyor.

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 10:00-14:00

 

Radyo Ahenk İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Ulusal

Slogan: Hayatlarınıza renk verecek yepyeni bir Radyo!

Frekans: 104.8
Türü: Arabesk-Fantezi

Telefon: 0216 559 00 40

Eposta: [email protected]

Web:http://www.radyoahenk.com.tr/

592160_113009718777572_909909080_n

Arabesk  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Radyo Ahenk Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Radyo Ahenk Yorumlar