power-fö
Power FM

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Power FM Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Power FM

Yabancı

Power FM

 

Power Group ailesinin yabancı pop müzik çalan kanalı Power FM, ulusal çapta yayın yapan radyolardan biri. 5 Kasım 1992 yılında “En iyi, en yeni müzik” sloganıyla yayın hayatına başlayan radyonun eğlence odaklı yayın anlayışı nedeniyle çoğunlukla gençlerin en sevdikleri canlı programlara yer veriyor. Yayın akışının tamamı müzik ve müzik haberleriyle dolu olan Power FM’in canlı dinleyiciyle buluşturduğu sohbet programları da eğlence haberleri ve keyifli sohbetlerden oluşuyor. Özellikle yurt dışında büyük başarı yakalayan ve ülkemizde de birçok hayrana sahip müzisyenlerin konserlerindeki sponsorlukları ve radyoda, canlı performans dinleyebileceğiniz yabancı DJ’ler ile iş birlikleri, Power FM’in gittikçe daha uzun yıllar Türkiye’nin en çok dinlenen yabancı müzik radyosu olarak kalmasını sağlayacak.

 

Power FM Programları ve Programcıları

 

Cenk & Erdem

 

Asla taklit edilemeyecek radyo programı Cenk & Erdem “geyik muhabbeti”nin öncülerinden. Gençlerin canlı radyo programlarının içinde en çok dinledikleri ikiliyi dinlerken gülmemek elde değil!

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 18:00-20:00

 

Power Morning Team

 

En doğru hava tahminleri, eğlenceli sohbetleri, radyo dinleyicilerinin sorduğu sorular, interaktif destekli konsepti ve birbirinden ilginç haberleri ile Power Morning Team, Power FM’in dinleyicileri güne enerjik ve mutlu başlatma şekli.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 06:30-10:00

 

Chatzone

 

Power FM stüdyolarında DJ Funky C ve Burçin’in canlı olarak mixlediği şarkılar dinleyiciler tarafında oylanıyor. Aynı zamanda bu canlı radyo programının içeriğini de dinleyiciler belirleyebiliyor. Müzik dünyasının en yeni şarkıları da Chatzone’da!

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 17:00-18:00

 

Power FM’in diğer konsept programlarının temel amacı ise “az laf çok müzik” ilkesine bağlı kalarak hazırlanıyor. Elektronik, R&B, Rap, Pop ve Jazz gibi tüm müzik türlerine ait özel hazırlanan canlı radyo programlarını Power FM’de canlı dinleme imkanınız bulunuyor.

 

Power FM İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Ulusal

Frekans: İstanbul, Ankara, İzmir: 100.0

Slogan: En İyi En Yeni Müzik
İlk yayın tarihi: 5 Kasım 1992
Türü: Yabancı Müzik

Adres: Kuşbakışı Sk. No:43 34665 Nakkaştepe
Üsküdar / Istanbul

Telefon: 0216 554 04 00

Faks: 0216 474 15 15

Eposta: [email protected]

Web: http://www.powerfm.com.tr/

 

power-fö

Yabancı  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Power FM Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Power FM Yorumlar