pal-station
Pal Station

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Pal Station Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Pal Station

Yabancı

Pal Station

 

Pal Medya Grubu’na bağlı olan Pal Station, Yabancı müzik sevenlerin yayına başladığı 22 Mart 2008 tarihinden beri oldukça beğendikleri ve sevdikleri radyo istasyonlarından biri. “Sadece Hit Müzik” sloganıyla yayın yapan radyo, tüm Marmara Bölgesi’nde 106.0 frekansından yayın yapıyor ve tamamen digital broadcast bir yayın altyapısına sahip. Her gün 24 saat boyunca yayın yapan Pal Station’ı dinlerken geçmişten günümüze tüm hitleri duyma şansına sahipsiniz. Tüm zamanların en iyi parçalarının yanı sıra Fransızca, İtalyanca, Yunanca ve Rusça gibi dillerde uluslararası hitlere de yer veriyor. Özel hazırlanan içerikleri ve başarılı DJ’leri sayesinde Pal Station günden güne daha da güzelleşen radyolardan biri.  Ayrıca daha önce hiçbir radyonun yapmadığı bir formata sahip. Hafta sonları dünyanın en meşhur club’larına bağlantı kuruluyor. Bu sayede o club’ların müziklerini canlı olarak radyonuzdan dinleyebiliyorsunuz.

 

Pal Station Programcıları ve Programları

 

Mehmet Fatih

 

Pal Station’da günler Mehmet Fatih ile başlıyor. Enerjik ve tempolu bir yayınla bütün gün ihtiyacınız olan enerjiyi Mehmet Fatih’i dinleyerek depolayabilirsiniz.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 07:00-10:00

 

Esin Görür

 

Esin Görür, Pal Station’daki en enerjik DJ’lerden biri. Gün içinde müzik dünyasından haberler almak ve aynı zamanda enerjik melodiler dinlemek isterseniz adresiniz Esin Görür’le Pal Station!

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 10:00-14:00

 

Eren Demir

 

Pal Station’da gününüzü keyifli hale getirmek üzere Eren Demir mikrofon başında! Oldukça samimi bir program dinleyip aynı zamanda hit müziklerle eğlenmek istiyorsanız Eren Demir’in programı aradığınız tüm detayları barındırıyor.

 

Yayın günü ve saatleri: Pazartesiden Perşembeye: 14:00-16:00

 

Fikret Kocamaz

 

Eve dönüş yolunuzda birbirinden keyifli müzikleri Fikret Kocamaz’ın programında bulacaksınız. Hot 40 adındaki programda Pal Station’ın çok özel listesinin geri sayımını dinleyebilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 16:00-20:00

 

Tuğan Kazan

 

Günü bitirirken eğlenceli ve ritmik şarkıların size eşlik edeceği Pal Station programının sunucusu Tuğan Kazan. Dünya hitlerini bu program karşınıza çıkarıyor. Yayın günü ve saatleri: Pazartesiden perşembeye: Hafta içi her gün: 20:00-00:00

 

 

Fırat Baran

 

Dünyanın en iyileri eşliğinde Fırat Baran mikrofonun başına Pal Station’da geçiyor. Pazar günlerinizi eğlenceli kılacak listeleri hazırlayan Fırat Baran, samimi ve içten sesiyle de kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor!

 

Yayın günü ve saatleri: Her Pazar: 08:00-12:00

 

David Guetta

 

Dünyanın en sevilen DJ’i David Guetta cuma geceleri Pal Station’da ortalığı kasıp kavuruyor! Kusursuz canlı performanslarıyla da fark yaratan David Guetta’yı dinlemek için yapmanız gereken tek şey cuma gecesi Pal Station’ı açmak. Yayın günü ve saatleri: Her Cuma: 22:00

 

Juicy M

 

Dünyanın en seksi ve çekici DJ’i Juicy M, Pal Station frekanslarında performansını bizlerle paylaşıyor. Ukraynalı ünlü DJ’in Pal Station dinleyicilerini cuma akşamları güzel bir hafta sonuna hazırlıyor.

 

Yayın günü ve saatleri: Her Cuma: 03:00-04:00

 

Fedde Le Grand

 

Oldukça kalabalık bir hayran kitlesine sahip ve onlarca hit olmuş şarkısıyla, Hollandalı DJ, Fedde Le Grand, hafta sonu Pal Station için mixer başına geçiyor.

 

Yayın günü ve saatleri: Her Cumartesi: 02:00

 

 

Evren Başer

 

Ritmik bir pazarın mimari Evren Başer, hafta sonunu uğurlarken keyifli ve eğlenceli parçalarla Pal Station’da.

 

Yayın günü ve saatleri: Her Pazar: 12:00-16:00

 

DJ Festo

 

Hafta sonunuza DJ Festo ile renk katın! Cumadan mikserin başına geçen DJ Festo, dünyanın en iyilerini bizlerle buluşturuyor. Partilerinizin fonuna DJ Festo’nun performansı yakışacak bir seçim.

 

Yayın günü ve saatleri: Her Cuma: Station Dance: 20:00-22:00 / Pal Club: 22:00-00:00

 

Dj Kaan Gökman

 

Pal Station’ın eğlence ve dans kaynaklarından biri de tecrübeli DJ Kaan Gökman. Hafta sonlarını dansla dolu geçirmek için frekanslarınızı Pal Station’a çevirebilirsiniz.

 

Yayın günü ve saatleri: Her Cuma: 00:00-02:00 / Cumartesi: 22:00-00:00

 

Fedo Martini

 

Geçmişten günümüze değer taşıyan tüm hitleri radyolarınıza getiren Fedo Martini, huzurlu ve keyifli bir pazar sunuyor. Yayın günü ve saatleri: Her Pazar: 18:00

 

 

Pal Station İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Slogan: Sadece Hit Müzik
İlk yayın tarihi: 22 Mart 2008
Türü: Yabancı Hit & Dans

Adres: Ebulula Cad. 4. Gazeteciler Sitesi No:127 Akatlar,
İstanbul / TÜRKİYE

Telefon : +90 212 283 55 01

Eposta: [email protected]

Web: http://palstation106.com/

 

pal-station

Yabancı  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Pal Station Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Pal Station Yorumlar