Olay-FM
Olay FM

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Olay FM Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Olay FM

Pop

Olay FM

 

Bursa’nın yerel radyosu Olay FM, bölgede en popüler ve en çok dinlenen canlı radyo programlarını yayınlıyor. 17 Mayıs 1995 tarihinde yayın hayatına başlayan Olay FM, Güney Marmara Bölgesi’nin tamamından canlı dinlenebiliyor. İnternetten de yayınını dinleyebileceğiniz, Olay FM’in birbirinden eğlenceli, bilgi dolu, kültürel ve bol müzikli programları bulunuyor. “Kentin en dinamik radyo istasyonu” sloganına sahip olsa da dinleyici kitlesi kentle sınırlı kalmıyor. Güney Marmara’da 90.5 frekansından yayın yapan ve internetten de tüm ülkeye ulaşan Olay FM, her zaman dinamik ve renkli!  Bünyesinde iki adet kayıt stüdyosu bulunan Olay FM’in canlı yayında kullandığı tüm ekipmanlar son teknoloji. Dinlerken aynı zamanda canlı programlarına telefon ile katılabileceğiniz Olay FM hoş sohbetler etmenize ve istek parçalarda bulunmanıza zemin oluşturuyor.

 

Olay FM Programları ve Programcıları

 

Mahmut Yayında

Güne başlarken ihtiyacınız olan enerjiyi alabileceğiniz canlı radyo programı Mahmut Yayında, Olay FM’in en renkli programlarından biri.

Yayın günü ve saatleri: Pazar hariç her sabah: 07:00 – 10:00

 

Ahmet Yayında

Olay FM’de bol bol gülmenizi sağlayacak, keyifli sohbetlerin olduğu rengarenk program Ahmet Yayında, gün içinde ihtiyacınız olan tüm neşeyi size sağlıyor.

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 13:00 – 15:00

 

Ebru Yayında

Kafanızı dağıtmaya ve günü bitirecek bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorsanız, Olay FM frekanslarındaki Ebru Yayında programı tam aradığınız program.

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 23:00

 

Rezzan Yayında

Dünyanın her yerinden en güzel haberleri, kıpır kıpır ve renkli sunumuyla Rezzan’dan dinleyin! Rezzan Yayında, Olay FM’in canlı programlarının içinde gündeme en yakın olanı!

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 18:00 – 21:00

 

Club’in Turk

Hafta sonu ihtiyaç duyduğunuz dans ritimlerini Olay FM frekanslarındaki Club’in Türk programından alabilirsiniz. Ünlü DJ Çağlar Güven’in Türkçe pop remixleri ise oldukça başarılı!

Yayın günü ve saatleri: Cumartes: 21:00 – 00:00

 

Eski Püskü Şarkılar & Rockarolla – Özgür Ögöz

Hafta içinde Eski Püskü Şarkılar programıyla size nostaljik dakikalar yaratan Özgür Ögöz, hafta biterken de Türk Rock müziğin en başarılı örnekleriyle Rockarolla canlı radyo programında karşınıza çıkıyor.

Eski Püskü Şarkılar yayın günü ve saatler: Perşembe: 22:00 – 00:00

Rockarolla yayın günü ve saatleri: Cuma: 22:00 – 23:00

 

Olay Fm İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Güney Marmara

Yayın Tarihi:  17 Mayıs 1995

Slogan: Kentin en dinamik radyo istasyonu

Frekans: 90.5
Türü: Türkçe sözlü müzik

Adres: Ankara Yolu 11.km. Gürsu Kavşağı –  Bursa

Telefon: +90 224 3317050

Eposta: [email protected]

Web:http://www.olayfm.com.tr

 

Olay-FM

Pop  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Olay FM Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Olay FM Yorumlar