metro-fm
Metro FM

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Metro FM Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Metro FM

Yabancı

Metro FM

 

14 Temmuz 1992’de kurulan  ve Türkiye’nin ilk ulusal çapta yayın yapan yabancı müzik radyosu Metro FM, canlı radyo hayatına “Türkiye’nin İlk ve En İyi Yabancı Müzik Radyosu” sloganıyla ve Queen’in efsanevi şarkısı Radio Ga Ga ile başladı. Yabancı dilde pop ve bazen de rock şarkıları ile yayın yapan Metro FM, dinleyicilerine kesintisiz müzik ve eğlence sunuyor. 2009 yılında Spectrum Medya’ya bağlanan Metro FM’de radyoların en hareketli ve eğlenceli yayın akışını bulabilirsiniz. Zengin yayın akışının yanında, Metro FM dünyanın her yerinden büyük ilgi gören parçalara yayınlarında yer veriyor. Seyircilerin canlı radyo programlarına sosyal medya üzerinden yoğun ilgi göstermesi ve programlara canlı dahil olması Metro FM’i daha da eğlenceli kılan bir etmen. Metro FM dinlerken sıkılmak mümkün değil, eğer canınız sıkılıyorsa frekansınızı 97.2’ye getirmeniz yeterli.

 

Metro FM Programcıları ve Programları

 

Ara Gaz – Kadir Çöpdemir & Pascal Nouma

 

Sempatik eski Beşiktaş futbolcusu Pascal Nouma ve hem radyonun hem de televizyonun sevilen ismi Kadir Çöpdemir’in canlı sunduğu Ara Gaz programı, Metro FM dinleyicilerinin güne kahkahalarla başlamasını sağlıyor.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 06:30-09:20 / Pazar: 10:00-12:00

 

Feel The Energy & Weekend Hits – Bertan Horasan

 

Metro FM’in en hareketli ve enerjik iki programını Bertan Horasan sunuyor. Feel The Energy sabahları ihtiyacınız olan enerjiyi size verirken, Weekend Hits de hafta sonu müziğe doymanız için gereken şarkıları çalıyor.

 

Yayın günü ve saatleri: Feel The Energy: Hafta içi her gün: 09:20-14:00 & Weekend Hits: Cumartesi: 18:00-22:00 / Pazar: 12:00-16:00

 

Jelli Show & Metro Hits & Non-Stop Metro – M. Yankı Yönel

 

Radyo dinlemeye başlanan yıllarda, yayın hayatına başlayan M. Yankı Yönel, sesiyle şimdiye kadar birçok reklama, filme ve animasyona hayat verdi. Türkiye’nin ilk sosyal medya entegreli canlı radyo programı Jelli’yi sunuyor ve seyircilerin istekleri doğrultusunda programı şekillendiriyor. Bunun yanında Non-Stop Metro, kesintisiz müzik dinleme imkanı veren bir diğer Metro FM programı. Metro Hits ise hafta boyunca radyoda çalınan ve en sevilen parçalara yer verdiği canlı radyo programı.

 

Yayın günü ve saatleri:

Jelli Show: Hafta içi her gün 13:00-17:00

Metro Hits: Cumartesi: 14:00-18:00 / Pazar: 16:00-00:00

Non-Stop Metro: Hafta içi her gün: 17:00-20:00

 

Non-Stop Metro & Mydonose Dance Party – Metro Hits Cengiz Ünsal

 

Tecrübeli DJ Cengiz Uysal’ın Metro FM’de yaptığı canlı radyo programlarında en önem verdiği şey dinleyiciyi eğlendirmek ve enerjisini her zaman yüksek tutmak. Kesintisiz müziğin olduğu her üç canlı radyo programında da elektronik müziğe ve dans şarkılarına yer veriyor. Metro Hits tüm zamanların en sevilen parçalarını, Non-Stop Metro günün enerjisini yükselten parçaları ve Mydonose Dance Party’de de sizi dans ettirecek parçaları duyabilirsiniz.

 

Yayın günleri ve saatleri:

Non-Stop Metro: Hafta içi her gün: 17:00-20:00

Metro Hits: 16:00-20:00

Mydonose Dance Party: Cuma: 22:00-23:00

 

Metro FM İletişim Bilgileri

Yayın: Ulusal

Frekans: İstanbul & Ankara & İzmir: 97.2

Slogan: Türkiye’nin İlk ve En İyi Yabancı Müzik Radyosu
İlk yayın tarihi:
14 Temmuz 1992
Türü: Yabancı pop

Adres: Büyükdere Cd Cem İş Merkezi No:23, Şişli Merkez/İstanbul – Avrupa

Tel: (0212) 368 6200

Web: http://karnaval.com/metrofm

metro-fm

Yabancı  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Metro FM Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Metro FM Yorumlar