karadeniz-fm
Karadeniz FM

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )
Karadeniz FM YÜKLENEMEDİ
Diğer Pop radyolar için tıklayın.

Karadeniz FM Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Karadeniz FM

Pop

Karadeniz FM

 

Karadeniz FM, İstanbul merkezli ve ulusal çapta yayın yapan bir radyodur. Karışık müzik formatında 1994 yılından beri canlı radyo yayını yapan Karadeniz FM’in frekansı 98.2’dir. Dinlenme oranı oldukça yüksek olan Karadeniz FM, her tarzda müziğe yer verdiği için gün boyunca hiç sıkmadan, size eşlik edebilir. Adını görünce akıllara Karadeniz müziğini getiriyor olsa da aslında her tarza kapılarını açmış ve bu sayede de fazla sayıda dinleyiciye ulaşmıştır. Ulusal yayın yapan radyoların arasında en çok dinlenen 10 radyodan biri olan Karadeniz FM, bölgesel radyolar içindeyse dinlenme oranıyla üçüncü sırada. Karadeniz FM’in canlı radyo programlarının tamamı eğlenceli sohbetler ve kesintisiz müzik üzerine kurulu. Aynı zamanda ünlü sanatçıların sık sık stüdyoyu ziyaret edip, canlı performans sergiledikleri programlar oldukça eğlenceli ve keyifli geçiyor.

 

Karadeniz FM Programları ve Programcıları

 

Adem Metan Show

Hem radyocu hem de komedyen olan Adem Metan’ın, Karadeniz FM’de sunduğu Adem Metan Show, Karadeniz Radyo’da güne başlamanın diğer adı. Keyifli sohbetler ve ince esprilerle güne başlamak istiyorsanız Adem Metan Show’u sabahları kaçırmayın.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 06:45-09:00

 

Lahana Show

 

Lahana Show tüm Karadeniz’de meşhur olan bir radyo programı. Lahana Mustafa’nın eğlenceli bakış açısıyla gündemi tartıştığı programda gülmeniz için çok fazla detay bulunuyor.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 09:00-11:00

 

Müge’nin Oltası

 

Tüm dünyadan ilginç haberlerin masaya yatırılıp, eğlenceli şekilde yorumlandığı canlı radyo programı Müge’nin Oltası, Karadeniz FM’in vazgeçilmezlerinden biri.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 11:00-14:00

 

Musti Show

 

Karadeniz FM’de hem eğlendiren hem de hüzünlendiren canlı programlardan biri Musti Show… Her türlü hikayeye yer veriliyor ve hüzünler paylaşılıyor.

 

Yayın günü ve saatleri: hafta içi her gün: 14:00-17:00

 

Fadimem

 

Günü bitirirken yitirdiğiniz enerjinizi Karadeniz FM frekanslarından Fadimem sizler için tekrar zirveye çıkarıyor. Enerji ve eğlence dolu programı iş sonrası oldukça keyif veriyor.

 

Yayın günü ve saati: Hafta içi her gün: 17:00-19:00

Onur’la Show Time

 

Günün yorucu stresinden kurtulmak istiyor ve bunu yaparken de canlı radyo programı dinlemek istiyorsanız Onur’la Show Time tam aradığınız radyo yayını!

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 19:00-21:00

 

Bizim Kenan

 

Karadeniz FM’in canlı radyo programlarının içinde en samimi programı Bizim Kenan’dır. Adından da anlaşılabileceği gibi samimi DJ Bizim Kenan ile hüzünlerinizden kurtulabilirsiniz.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 21:00-00:00

 

Şakir’le Ada Vapuru

 

Her gün kesintisiz canlı radyo programının devam ettiği Karadeniz FM’de, Şakir’le Ada Vapuru birbirinden güzel şarkıları paylaşan bir program.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta içi her gün: 00:00-05:00

 

Birgül’le Hayatın Renkleri

 

Hafta sonuna kıpır kıpır başlayıp, enerjik tamamlayabilmeniz için, Birgül’le Hayatın Renkleri adından da anlaşılacağı gibi, rengarenk hislerle dolu.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta sonu: 08:00-11:00

 

Muhsin Bey

 

Hafta sonları da gündemi takip etmek isteyenler buraya! Karadeniz FM’in canlı programlarından Muhsin Bey, tüm hafta sonu hem dünyadan hem de Türkiye’den haberleri size ulaştırıyor.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta sonu: 11:00-14:00

 

Aytaç’la Müzik Keyfi

 

Hafta sonlarını eğlenceli ve müzik dolu geçirmek istiyorsanız, Karadeniz FM’in canlı programlarından Aytaç’la Müzik Keyfi’ni kaçırmayın.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta sonu: 14:00-16:00

 

Bülent Çelik İle Gecenin İzi

 

Gecenin hüznünü paylaşmak ve keyifli, içten bir sohbet dinlemek istiyorsanız, Karadeniz FM’in canlı programı Bülent Çelik ile Gecenin İzi tam aradığınız program.

 

Yayın günü ve saatleri: Hafta sonu: 00:00-06:00

 

Karadeniz FM İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Ulusal

Frekans: İstanbul: 98.2
İlk yayın tarihi: 1994
Türü: Karma

Adres: Selahattin Pınar Cad. Cemal Sahir Sk. No: 29 /5cidiyeköy – Şişli / İstanbul

Telefon: 0212 212 41 00

Faks: 0212 0212 05 04

Eposta: [email protected]

Web:http://karadenizfm.com.tr/

 

karadeniz-fm

Pop  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Karadeniz FM Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Karadeniz FM Yorumlar