imgres
Joy Türk

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Joy Türk Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Joy Türk

Slow

Joy Türk

 

Türkçe slow müzik başlığı altında ilk kurulan radyo Joy Türk, 1 Ağustos 2003 yılında yayına başlayan radyonun büyük ses getiren ve çok sevilen Joy Türk akustik çalışmaları özellikle son yıllarda radyoya olan ilgiyi büyük ölçüde çoğalttı. Joy Türk akustik, canlı radyo programlarının içinde en çok dinleneni ve en başarılı programlardan biri. Joy Türk, 2009 itibariyle Spectrum Medya’ya geçmiş ve Karnaval radyolarından biri olmuştur. “Aşkı Hisset” sloganıyla radyolarımızdan bize ulaşan ve sunduğu canlı radyo programlarıyla fark yaratan Joy Türk, Türkçe slow müziğin en kaliteli radyolarından biri ve radyo programlarını da buna göre hazırlıyor.

 

Joy Türk Programcıları ve Programları

 

Özlem Barokas – Zamansız Şarkılar

 

Türk Dili ve Edebiyatı mezunu Özlem Barokas, Joy Türk radyolarında Zamansız şarkılar adlı programı sunuyor. Radyo dinlerken ihtiyacınız olan tüm güzel detayları, Özlem Barokas’ın canlı radyo yayını sırasında bulacaksınız.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 11:00-13:00

 

Ceyhun Altıok – JoyTürk’te Yeni Gün & Hafta Sonu Keyfi

 

Joy Türk radyolarının enerjik DJ’yi Ceyhun Altınok, güne başlarken radyolarınızda dinlemek isteyeceğiniz DJ’lerin başında geliyor. JoyTürk’te Yeni Gün programı, slow Türkçe pop parçalarıyla güne sakin başlamanızı sağlıyor. Aynı zamanda Joy Türk radyosunda, Hafta Sonu Keyfi adında canlı radyo programını da dinleyebilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: Joy Türk’te Yeni Gün: 07:00-11:00 // Hafta Sonu Keyfi:  Cumartesi: 09:00-14:00

 

Erhan Kılıç – Müzik Gündemi & Zamansız Şarkılar

 

Joy Türk radyosunda, müziğin gündemini oldukça tecrübeli DJ’lerden Erhan Kılıç ile takip etme şansınız bulunuyor. Canlı radyo programlarının içinde en güncel haberleri alabileceğiniz Erhan Kılıç, Joy Türk radyoda, Zamansız Şarkıları da sunuyor ve radyoyu dinleyenleri birbirinden keyifli şarkılarla buluşturuyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Müzik Gündemi hafta içi her gün:  13:00-17:00 // Zamansız Şarkılar: Cumartesi: 17:00-18:00 // Pazar: 12:00-14:00

 

Alper Çobanoğlu – Eve Dönüş Yolculuğu

 

Alper Çobanoğlu müziğe aşık olan DJ’lerden biri, doğal olarak radyolarda canlı programlar yaparak bizi sevdiğimiz şarkılarla buluşturmaya devam ediyor. Joy Türk FM’de iş çıkış saatlerinde Alper Çobanoğlu eşliğinde eve dönebilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 17:00-19:00

 

Joy Türk Akustik

 

Canlı radyoların programlarının içinde en sevilen program Joy Türk Akustik. Çok özel konukların canlı performanslarını sergilediği program, hem radyolardan hem de sosyal medyadan takip edilebiliyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Çarşamba: 19:00-20:00 (tekrar) Pazar: 19:00-20:00

 

 

Hakan Küfündür’le 70’ler, 80’ler, 90’lar

 

1995 yılından beri canlı radyo programlarına imza atan Hakan Küfündür, Joy Türk radyolarında nostaljik bir radyo programı yapıyor. Keyifli bir hafta sonuna en çok yakışacak şarkıları

Hakan Küfündür’le 70’ler, 80’ler, 90’lar programında duyabilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Pazar: 21:00-23:00

 

Joy Türk İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Ulusal

Frekans: İstanbul: 89.0, Ankara: 106.0, İzmir: 106.0

Slogan: Aşkı Hisset 
İlk yayın tarihi: 1 Ağustos 2003
Türü: Slow Müzik

Adres: Büyükdere Cad. Cem İş Merkezi No:23 K:4
Şişli Merkez, Şişli, Istanbul

 

 

imgres

Slow  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Joy Türk Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Joy Türk Yorumlar