capitol-radio
Capital Radio

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Capital Radio Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Capital Radio

Yabancı

Capital Radio

 

Özellikle şarkı seçimleri nedeniyle Türkiye’de en sevilen radyolardan biri Capital Radio. Hem de en eskilerden. Ankara merkezli olarak yayın hayatına 1 Temmuz 1993 tarihinde başladı. O zamandan beri de asla çizgisinden çıkmadı ve her geçen gün hep daha iyi müzikler ve programlarla fark yaratmayı başardı. Özellikle Ankaralıların gönüllerinde büyük bir yere sahip olan Capital Radio, uluslararası merkezinin Amerika’da bulunması nedeniyle başlarda İngilizce yayın yapıyordu. Daha sonra birkaç farklı el değişikliği ve en sonunda Virgin Radio grubuna geçmesiyle artık düzene oturarak  Türkçe yayınlarına ve programlarına başladı. Capital Radio’nun unutulmayan jingle’ları ve her zaman nostaljiye dair güzel anıları karşımıza çıkaran bir radyo olması onu en çok dinlenen radyolardan biri haline getiriyor. Capital Radio’nun güncel sloganı ise “Türkiye’nin en sıcak müziği.”

 

 

Capital Radio Programcıları ve Programlarına

 

Bay J ve Arkadaşları

 

Virgin Radio’dan Capital Radio’ya geçiş yapan Bay J, Türkiye’nin en sevilen ve en çok dinlenen radyo programcılarından biri. Capital Radio’da yaptığı programın adı Bay J ve Arkadaşları çünkü yayın sırasında kendisine eşlik eden arkadaşları bulunuyor. Radyoda sesini ilk duyduğumuz günlerden beri, ne sohbetine ne de neşeli tavırlarına doyamıyoruz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 07:00-10:00

 

Sinem Soydan

 

90’lı yılların herkesin gönlünde ayrı bir yeri var. Çünkü unutulmaz grupların, efsaneleşecek pop starların doğduğu ve aynı zamanda çoğu grubun arşivlik albümleri bu yıllarda çıktı. Sinem Soydan, 90’ları kapsayan birbirinden güzel listeleriyle Capital Radio’dan gününüzü güzelleştiriyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 10:00 – 15:00

 

Cem Özkan

 

Nostaljiye Capital Radio’da Cem Özkan’la yolculuk oldukça başka. Özellikle 90’lı yıllarda herkesi dans etmeye zorlayan yüzlerce şarkı içinden en iyilerini Cem Özkan seçiyor ve bazen eskiden çok sevdiğiniz ama şimdilerde unuttuğunuz bir şarkıyla hiç beklemediğiniz bir anda kavuşmanıza sebep oluyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 15:00-20:00

 

Berat Tunç

 

Yine nostaljiye dair tüm hitleri bir arada bulabileceğiniz bir program var Capital Radio frekanslarında. Berat Tunç’un hazırladığı listeler 70’ler, 80’ler ve 90’lara ait çoğu aşk şarkısını barındırıyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün 20:00 – 00:00

 

Capital Radio İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Slogan: Az Konuşma Çok Müzik & Modern Hayatın Sesi, Modern Müziğin Ekseni
İlk yayın tarihi: 1 Temmuz 1993
Türü: Yabancı Pop, Oldies

Adres: Ahi Evran Cad. No : 4 34398 Maslak ISTANBUL

Email:[email protected]

Telefon: 0212 – 335 00 00

Web: http://www.capitalradio.com.tr/

capitol-radio

Yabancı  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Capital Radio Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Capital Radio Yorumlar