best-fm
Best FM

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Best FM Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Best FM

Pop

 Best FM

 

“Radyonuz açık olsun” sloganıyla yola çıkan Türkçe pop radyosu Best FM, Türkiye çapında geniş bir yayın ağına sahip. İstanbul ve çevresinden 98.4 frekansından dinlenebilen Best FM’de, yayına başladığı 5 Şubat 1993 günü, ilk olarak Ajda Pekkan – Kimler Geldi, Kimler Geçti parçası çalmıştır. Buradan da radyonun nasıl bir yol izleyeceğinin ve her zaman Türkçe popa bağlı kalacağının işaretini vermişti. Zengin içerikli programlarıyla Best FM, yayın yapmaya başladığı ilk günden beri dinleyicilerin en sevdiği pop radyolarından biri. Çoğu insan Türkçe pop dinlemek istediğinde kendini Best FM’de buluyor. Çoğu kişi için bu eskiden gelen bir alışkanlık. Kesintisiz olarak Best FM’i canlı dinlemek için canliradyo.com’dan ayrılmayın.

 

Best FM Programları ve Programcıları

 

Cem Arslan – Gazoz Ağacı/Gazor

 

Yıllardır radyodan sesi bize ulaşan Cem Arslan, güne başlarken haberleri okuyor ve okuduğu haberleri kendine özgü diliyle yorumlayarak eğlenceli bir hale getiriyor. Hiç canınızı sıkmadan gelişmelerden haberdar olmak isterseniz, Cem Arslan’ın eğlenceli sunumuyla haberleri Best FM’de dinleyebilirsiniz.

Yayın Günleri ve Saatleri:

Gazoz Ağacı: Hafta içi her gün 06:45-09:00

Gazor: Hafta içi her gün 17:00-18:00

 

Tufan Yakar – Konuşan Türkiye

 

Gündeme ait bilinmesi ve üzerinde tartışılması gereken ne varsa, Tufan Yakar sunumuyla, Konuşan Türkiye programında karşımıza çıkıyor. Cem Arslan’ın da katılımıyla gündemi ele alan programda, konukların soru ve mesajları da dikkate alınıyor, telefon bağlantıları gerçekleştiriliyor ve gündemle ilgili birçok detay konuşuluyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 09:00 – 09:45 – Cumartesi: 10:30-11:00

 

Serdar Gökalp – Serdar Yayında

 

Best FM’in en eğlenceli programlarından biri de Serdar Yayında! Serdar Gökalp’in haylaz ve şakacı sunumuyla bize ulaşan programda, dinleyiciler mesajlarla çok ciddi olmayan problemlerini paylaşıyorlar ve Serdar Gökalp’in bu problemlere farklı ve komik çözümlerini dinliyorlar.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 12:00 – 14:00 / Cumartesi: 14:00 – 16:00

 

Rıza Esendemir – A-Rıza Show

 

Şarkılar üzerindeki farklı çalışmaları ve remixleriyle dinleyicileri eğlendiren Rıza Esendemir, A-Rıza Show’unda güncel konulara kendi espri ve yorumlarını katıyor, dinleyicilerin akşam saatlerini renklendiriyor.

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 18:30-21:00

 

Mutlu Yeşiltepe

 

Türkiye’nin en çılgın radyo programına hazır mısınız? İnteraktif ve sosyal medya desteğiyle delice işler peşinde koşturan Mutlu Yeşiltepe, programı dinleyenlerin kafalarını dağıtarak harika iki saat geçirmelerini sağlıyor. Canlı ve interaktif olarak düzenlediği yarışmalarla oldukça eğlenceli ve radyoların sıra dışı programlarından birine imza atılıyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Cumartesi: 18:00-20:00

 

Berkay Acar – Kumpanya

 

Radyo dinlerken eğlenmek isteyenlerin ilk adresi Berkay Acar’la Kumpanya! Oldukça samimi ses tonu ve arka arkaya yaptığı espriler ile dinleyenleri gülmekten kırıp geçiren Berkay Acar, dinleyicilerle bağlantı kuruyor ve ortaya dinlemesi keyifli, ilginç diyaloglar çıkıyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi Her Gün 22:00-01:00 / Pazar 18:00-20:00

 

 

Sahra Aygün – Pazar Yeri

 

Radyonun en iyi 20 şarkı listesini hazırlayan, Cem Arslan’ın sunduğu Gazoz Ağacı programının editörlüğünü yapan, Konuşan Türkiye programının farklı haber dosyalarını hazırlayan ve Best FM sosyal medya hesabının paylaşımlarını kontrol eden Sahra Aygün, bunlarla yetinmeyip bir de radyo programı sunuyor. Pazar Yeri programında tüm haftanın değerlendirmesini yapan Sahra Aygün, aynı zamanda ödüllü bir haberci.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Pazar – 11:00-12:00

 

Yasemin Şefik

 

Hem televizyon hem de radyo sunucusu olan Yasemin Şefik, Best FM stüdyosundan radyolarımıza konuk oluyor ve ilginç konuların yanında çaldığı şarkılarla oldukça iyi vakit geçirmenizi sağlıyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün – 10:00-12:00

 

Bahadır Yılmaz

 

Best FM’de geçmişten günümüze uzanan ve klasikleşmiş olan şarkıların DJ’yi Bahadır Yılmaz’dır. Programında yer verdiği hem yeni hem eski birbirinden özel şarkılarla hafta sonlarınızın güzel başlamasını sağlıyor. Bahadır Yılmaz ile hafta sonu enerjisi toplamak istiyorsanız adresiniz Best FM!

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Cumartesi – 13:00-14:00

 

Tayfun Tek

 

Radyodaki ilişki uzmanınız Tayfun Tek, Best FM frekanslarından bizlere ulaşıyor. İlişkiler hakkında her bilgiyi edinebileceğiniz ve tartışabileceğiniz radyo programı, özellikle yalnızların oldukça dikkatini çekiyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Cuma – 01:00-03:00

 

Best FM İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Ulusal

Frekanslar: İstanbul: 98.4 – Ankara: 98.3 – İzmir: 98.4

Slogan: Radyonuz açık olsun
İlk yayın tarihi: 05 Şubat 1993
Türü: Türkçe Pop

Adres: Dümen Sokak
Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Kat: 5/B: 1 34427
Beyoğlu / İstanbul

Email:[email protected]

Telefon:(0212) 251 20 21

Web:http://www.bestfm.com.tr/Default.aspx

 

 

best-fm

Pop  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Best FM Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Best FM Yorumlar