muzikonair_baba-radyo
Baba Radyo

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Baba Radyo Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Baba Radyo

Arabesk

Baba Radyo

 

4 Mayıs 2011 yılında yayın hayatına başlayan ve İstanbul’da, 105.6 frekansından yayın yapan Baba Radyo, adından da anlaşılacağı gibi en meşhur arabesk müzik radyolarından biridir. Arabesk müziğin yanında içeriğinde Türk Sanat Müziği, Fantezi ve Taverna türünden şarkılara da yer veren Baba Radyo “Her aşkın bir şarkısı vardır, işte o şarkılar Baba Radyo’da” ve “Aşkı yaşatan radyo” sloganlarıyla arabesk ihtiyacı duyan bünyelere ilaç etkisi yapıyor. Haftanın yedi günü kesintisiz yayın yapan radyo, Best Medya çatısı altında yayın hayatına tam gaz devam etmeye ve aşıkların, aşk acısı çekenlerin her zaman ilk koştuğu adres olarak daha uzun süre yayın yapacağa benziyor. Baba Radyo’yu canliradyo.com’dan canlı olarak dinleyebilirsiniz.

 

Baba Radyo Programları ve Programcıları

 

Umut İle Keyfekeder

 

Güne hem arabesk hem de tempolu şarkılarla başlamak isteyenler Baba Radyo’da, Umut ile Keyfekeder programında buluşuyor. Hafta içi her gün, sizi güne başlatan Umut Kuzkaya gerçek bir arabesk ve radyo tutkunu. Çocukluğundan beri radyoculuk yapma hayalleri kuran Umut Kuzkaya’nın sizler için hazırladığı parçalar eşliğinde güne başlayabilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 07:00-11:00

 

Ahmet’le Baba Nağmeler

 

Bir arabesk tutkununun ihtiyacı olan her şeyi bulabileceği radyo programı Ahmet’le Baba Nağmeler, hafta içi her gün Baba Radyo’da yayınlanıyor. İçten ve samimi muhabbetler sunan programı Ahmet Akkuş sunuyor, birbirinden özel ve sevilen arabesk parçaları dinlemenizi sağlıyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 11:00-14:00

 

Salih ile Salih Yolu

 

Öğleden sonra yayına başlayan, Salih ile Salih Yolu, gün boyunca en güzel arabesk, fantezi ve Türk Sanat Müziği eserlerini bizlerle paylaşıyor. Salih Gümbüşoğlu’nun sunduğu programa canlı olarak katılabilir ve istek parçalarda bulunabilirsiniz.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 14:00–17:00

 

Mert’çe Muhabbet

 

19 yıldır radyoculuk yapan Mert Ateş’in sunumuyla gerçekleşen program, hafta içi her gün, akşamı karşılarken dinleyebileceğiniz, hem hareketli hem yavaş arabesk parçalara mertçe muhabbetin eklendiği bir radyo programı.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 17:00-20:00

 

Dert Ortağı Fulya

 

Dertlerinize ortak olmak için hazırladığı listelerle programı Fulya İmik sunuyor. Best FM bünyesinde yetişen Fulya İmik, çalacağı arabesk, fantezi şarkılarla  gecenize dost olacak. Arabesk günün her saati dinlenir ama geceleri her hüzne daha iyi ortak olur.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün: 21:00-01:00

 

 

 

 

Baba Radyo İletişim Bilgileri

 

Yayın Alanı: Bölgesel

Slogan:“Her aşkın bir şarkısı vardır, işte o şarkılar Baba Radyo’da” & “Aşkı yaşatan radyo”
İlk yayın tarihi: 4 Mayıs 2011
Türü: Arabesk, Fantezi, Türk Sanat Müziği, Taverna
Adres: Dümen Sk. NO: 11 K.5 Gümüşsuyu İş Merkezi

Beyoğlu/İstanbul

Telefon:0212 251 76 77

eposta:  [email protected]

Web Sitesi: http://www.babaradyo.com

 

muzikonair_baba-radyo

Arabesk  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Baba Radyo Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans
1 Adana 97.2
7 Antalya 96.0
41 Kocaeli 104.3

  Baba Radyo Yorumlar