alemfm
Alem FM

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )

Alem FM Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Alem FM

Pop

Alem FM

 

Alem FM, ulusal yayın hayatına, 13 Ocak 1994 yılında tüm Marmara Bölgesi ile başladı. Marmara Bölgesi’nde 89.2 frekansından yayın yapan Alem FM’de haftanın 7 günü kesintisiz yayın mevcut. Alem FM “Cümle Alem Burada” sloganıyla yayın hayatına hızla devam ediyor ve yayına başladığı günden beri eğlenceli bir yayın akışına bağlı kalmayı başardı. Türkçe pop müziğin genel çerçevesini oluşturduğu müzik yayınlarında yer yer arabesk ve Türkçe rock müziğine de yer veriliyor. Ayrıca müzikler her zaman güncel olmak zorunda değil. Eskilerden unutulmaz yerli pop ve rock parçalarına da programlarda denk gelebilirsiniz. Bugüne kadar Alem FM, birçok dernek ve kuruluş tarafından fazla sayıda ödüle layık görüldü ve en önemli amacı, doğru Türkçe konuşulan bir radyo olarak yayında olmak ve her zaman bu çizgide ilerlemek. Alem FM canlı yayınını kesintisiz olarak canliradyo.com’dan dinleyebilirsiniz.

 

Alem FM Programcıları ve Programları

 

Alem’in Üstadları – Ali Ertem & Fatih Sarıkan

 

Sabahları keyifle güne başlamak isteyenlerin vazgeçemediği ikili Ali Ertem ve Fatih Sarıkan’ın programlarına hafta içi her sabah Alem FM’de canlı olarak dinleyebilirsiniz.  Bol bol kahkahasını duyabileceğinizi ikili güne mutlu ve enerjik başlamanızı sağlarken bir yandan da gündemle ilgili esprili yaklaşımlarıyla moralinizi düzeltiyor. Gündemden uzaklaşmadan kafanızı dağıtabileceğiniz program aynı zamanda bilimsel araştırmaları da toplumumuza uyarlayarak eğlenceli ve samimi bir hale geliyor. Sokakta ve sanal dünyada bilimsel araştırmalar üzerinden örneklerle güne kahkahalarla başlayabilirsiniz. Hayatınıza bir film karesi gibi bakmanızı sağlayacak içten tespitleriyle Ali Ertem ve Fatih Sarıkan sizi hiç yormadan güne başlatıyor. Programı, canliradyo.com’da Alem FM canlı yayın kanalından dinleyebilirsiniz.

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün – 07:00 – 09:00

 

Şebo Show – Şebnem Sungur

 

Şebnem Sungur’un sunduğu Şebo Show öğlen saatlerinin eğlencesi. Programa katılan konuklarla sohbetleri dinleyebileceğiniz programda, Türkiye’den ve dünyadan ilgi çekici haberler de paylaşılıyor. Tüm haberler Şebnem Sungur’un tatlı sert yorumlarıyla eğlenceli bir hal alıyor.  Programda günün en sevilen şarkılarını ve popüler sanatçılarını dinlerken aynı zamanda müzik piyasasından da haberdar olma şansınız var. Renkli bir program akışına sahip olan Şebo Show öğlen  saatlerinde radyo dinleyicileriyle buluşuyor.  Şebo Show öğlen saatlerinde keyifli dakikalar geçirebileceğiniz ve gündemden haberdar olabileceğiniz bir program.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün – 12:00 – 14:00

 

Jale Devri – Jale Şengün

 

Uzun yıllardır radyoda yayıncılık yapan Jale Şengün’ün sunduğu program akışında, hafta içi her gün yer alıyor. Gün nasıl başlarsa öyle devam eder mantığıyla program yapan Jale Şengün, gününüzü güzel geçirmeniz için elinden geleni yapıyor. Samimi ve dostane bir sunumla 2009’dan beri Alem FM radyolarından bizlere sesleniyor. Kusursuz Türkçe’si ile fark yaratan Jale Şengün, sizi hayata iki saat daha gülümsetmek için her gün stüdyoda hazır bekliyor. Günün tam ortasında samimi ve sıcak bir ses dinleyerek dünyaya daha güzel ve ılımlı bir pencereden bakmak isteyenler için Jale Devri tam aradıkları program olacaktır.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün – 14:00-16:00

 

 

Mansur El Sabah

 

12 yıldır Alem FM radyolarını şenlendiren, yeteneğiyle her geçen gün hayranlarının sayısını çoğaltan samimi Mansur El Sabah, hafta içi her gün akşam olmadan herkesi eğlendirmeye devam ediyor. Eğer siz de mizahın bir sanat değil, bilim olduğuna inanıyorsanız Mansur El Sabah ile gününüz şenlenecek demektir. Yayın her zaman tempolu şarkılarla başlıyor ve asla temposunu düşürmüyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün – 16:05 – 17:00

 

Ceyhun Yılmaz Show

 

Hafta içi her akşam Ceyhun Yılmaz’ın başarılı sunumuyla trafik çilesini renklendiren bir Alem FM programı. Ceyhun Yılmaz Show bazen hüzünlendiren bazen kahkahalara boğan bir yayın akışına sahip. Sosyal medyanın desteğiyle de hareket kazanan yayın, tarihte bugün adlı bir kısım da barındırıyor. Özellikle trafiğin en yoğun olduğu saatlerde “en trafikte kim mağdur” araştırması yapılıyor ve programın eğlencede doruğa çıktığı noktalara denk geliyor.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Hafta içi her gün – 18:00-20:00

 

Olağan Şüpheliler – Mete Yarar

 

Gündemin nabzını tutan Mete Yarar, her konudaki farklı bakış açısını ve olayların hiç görülmeyen noktalarını radyo programında dile getiriyor ve ağırladığı konuklarla tartışıyor. Olağan Şüpheliler, her şeyi bilen adam Mete Yarar ile kimsenin söyleyemediklerini anlatan bir radyo programı.

 

Yayın günleri ve saatleri: Her pazartesi 21:00 – 23:00

 

Kırık Yelkovan – Alpay Şalt

 

Kırık Yelkovan, dinlediğiniz noktadan sizi geçmişe götürecek bir radyo programı. Alpay Şalt’ın dikkate değer sunumuyla hazırladığı Kırık Yelkovan, radyolardaki en samimi programlardan biri. Türkiye’nin en başarılı bateristlerinden biri olan Alpay Şalt, müziğin geçmişten günümüze en ince detayına kadar hakim bir isim. Programı dinleyen herkes çocukluğundan veya gençliğinden tanıdığı, bildiği melodilerle buluşuyor.

 

Yayın günleri ve saatleri: Hafta içi her gün – 22:30-00:00

 

Tayfun Hancılar’la Hoş Sohbet

 

Pazar akşamları gündem dışı güzel bir sohbeti radyoda dinlemek isteyenler, müzisyen Tayfun Hancılar’ın programında buluşuyor. Birbirinden özel konuklarıyla renklenen programda, her tarzdan sevilen şarkıları duyabilirsiniz ve kafanızı dağıtacak, kaliteli bir sohbete eşlik edebilirsiniz. Tayfun Hancılar’la Hoş Sohbet, pazar akşamı eğlencesi için oldukça iyi bir tercih.

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Pazar – 20:00- 22:00

 

Cevdet Canel Canlı

 

Türk radyolarının ilk canlı gitaristi Cevdet Canel, her çarşamba ve perşembe, akşam olurken kulaklarınızın pasını siliyor! Alem FM’in en sevilen programcılarından biri olan Cevdet Canel, unutulmaz şarkıları gitarıyla bizlere sunuyor. Hava kararırken dinlendirici bir şeyler arıyorsanız bu programı dinleyebilirsiniz.

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Çarşamba ve Perşembe: 20:00-22:00

 

 

Turgay Renklikurt’la Spor ve Spor Sağlığı

 

Çarşamba sabahları Alem FM’de sporun getirdiği tüm haberler paylaşılıyor, konuklarla yeni haberler ve konuşulanlar tartışılıyor, Türkiye’de spora dair birçok konuya değiniliyor. Turgay Renklikurt sunumuyla Spor ve Spor Sağlığı ülke sporuyla ilgili her detaya hakim olabileceğiniz bir radyo programı.

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Çarşamba: 12:00-12:00

 

Doktor Nafiz’le Alemin Sağlığı – Dr. Nafiz Karagözoğlu

 

Cumartesi sabahları güne sağlıkla başlamak isteyenlerin radyo programı Doktor Nafiz’le Alemin Sağlığı, hem gündelik hayatımızda sağlıkla ilgili dikkat etmemiz gereken noktaların paylaşıldığı hem de sormak istediğiniz soruların cevaplandığı bir program. İç hastalıkları uzmanı Nafiz Karagözoğlu’nun sunduğu program cumartesi sabahları, saat sekizde Alem FM’de canlı yayında!

 

Yayın Günleri ve Saatleri: Her Cumartesi – 08:00 -10:00

 

Alem FM İletişim Bilgileri:

Yayın Alanı: Ulusal

Frekanslar: İstanbul 89.2 – Ankara 105.3 – İzmir 89.3

Slogan:Cümle Alem Burada
İlk yayın tarihi: 13 Ocak 1994
Türü: Pop, Arabesk

Adres: Ayazağa Mahallesi Kemerburgaz Yolu

Cendere Mevkii No:29 Şişli /İSTANBUL

Telefon : 0212 331 88 88
Faks : 0212 332 07 96

Web:http://www.alemfm.com/Default.aspx

 

 

alemfm

Pop  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Alem FM Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Alem FM Yorumlar