Radyo_Akdeniz_logosu
Akdeniz Radyo

Dinliyorsunuz...
( Radyo yüklenirken 15 sn bekleyin )
Akdeniz Radyo YÜKLENEMEDİ
Diğer Pop radyolar için tıklayın.

Akdeniz Radyo Dinle

Radyo Çalışmıyorsa, HEMEN BİZE BİLDİRİN, Anında Düzeltelim !

Radyolar

Akdeniz Radyo

Arabesk

Akdeniz Radyo

 

Türküleri ana teması olarak belirleyen Akdeniz Radyo, merkezi Antalya’da bulunan ve iki milyondan fazla dinleyiciye sahip yerel bir radyo istasyonudur. Akdeniz Radyo, yayınlarında Türk Halk Müziği ile birlikte özgün müziklere ve Türk Sanat Müziği’ne de yer veriyor. Türkülerin kuşaktan kuşağa bir iletişim aracı olduğunu savunan Akdeniz Radyo yayın akışında canlı dinleyebileceğiniz programlar ve haber bültenleri de bulunuyor. Canlı radyo programcılığında Akdeniz Radyo’nun en büyük amacı samimi olabilmek. Akdeniz Radyo dinleyicileri eğitim, kültür, sağlık, sosyal içerikli ve siyasi programları canlı olarak 95.0 frekansından dinleyebiliyorlar. “Akdeniz’in Türkü Radyosu” sloganıyla yola çıkan ve ilk günden beri gittikçe çoğalan bir dinleyici kitlesine sahip Akdeniz Radyo, canlı yayında dinleyicilerini ağırlıyor ve istek şarkılarına mutlaka yer veriyor.

 

Akdeniz Radyo Programları ve Programcıları

 

Müzik Akışı

En sevilen Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserlerini dinleyebileceğiniz Müzik Akışı programı,  sabah saatlerinden öğlene kadar keyifli ve kültürümüzle iç içe saatler geçirmenizi sağlıyor.

Yayın günü ve saati: Pazar hariç her gün: 09:30 – 11:00

 

Gönülden Gönüle – Özlem Doğan

Özlem Doğan’ın samimi ve içten sunumuyla Gönülden Gönüle programı Akdeniz Radyo’nun dinleyiciler tarafından sevilen canlı radyo programlarının başında geliyor. Şarkı isteyebileceğiniz veya mesajlarınızı Özlem Doğan aracılığıyla iletebileceğiniz program ağırlıklı olarak Türk Halk Müziği’ne yer veriyor.

Yayın günü ve saati: Pazar hariç her gün: 13:00 – 15:00

 

Felsefenin Penceresinden – Zeki Akpınar

Akdeniz radyonun sosyal ve kültürel açıdan zengin programı Felsefenin Penceresinden, Zeki Akpınar’ın sunumuyla daha renkli ve keyifli hale geliyor. Hem müziğe hem de her konuda sohbete yer verilen program, sakin ve kaliteli bir canlı radyo programı arayanlar için bire bir!

Yayın günü ve saati: Perşembe: 16:00 – 17:00

 

Gönül Telimizi Titretenler – Gülseren Akar

Duygu yüklü Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserlerinin yer verildiği canlı radyo programı Gönül Telimizi Titretenler, Gülseren Akar’ın keyifli sunumuyla Akdeniz Radyo frekanslarınzdan bize ulaşıyor.

Yayın günü ve saati: Hafta içi her gün: 17:00 – 19:00

 

Türküler

Akdeniz Radyo’nun en eski canlı radyo programı olan Türküler, adından da anlaşılacağı gibi yayın akışında sadece türkülerin çalındığı bir program. İstek parçalara da yer verilen Türküler programı, hem hüzünlenmek hem de neşelenmek için farklı seçenekler sunuyor.

Yayın günü ve saati: Her gün: 19:00 – 08:00

 

Akdeniz Radyo İletişim Bilgileri

Yayın Alanı: Bölgesel

Yayın Tarihi: 29 Ağustos 1995

Slogan: Akdeniz’in Türkü Radyosu

Frekans: Akdeniz Bölgesi: 95.0
Türü: Türk Halk Müziği, Özgün Müzik, Türk Sanat Müziği

Adres: Güllük Cad. Saraçoğlu İş Merkezi A Blok No:78 Kat:10 Daire:91 MURATPAŞA / ANTALYA

Telefon: 0242 244 94 77

Eposta:[email protected]

Web: http://www.radyoakdeniz.com/

 

Radyo_Akdeniz_logosu

Arabesk  Favorilerime Ekle  Frekans Listesi  Yorumlar

Akdeniz Radyo Frekans Listesi

Plaka Şehir Frekans

  Akdeniz Radyo Yorumlar